Polish American Consulting Business Center poszukuje współpracowników! Interesuje Cię praca z domu w elastycznych godzinach? Pragniesz dołączyć do grona profesjonalistów, specjalizujących się w udzielaniu Klientom informacji związanych z przelotem, pobytem i prowadzeniem działalności w Stanach Zjednoczonych? Sprawdź naszą propozycję i wyślij swoją aplikację! Być może właśnie Ty dołączysz do naszego grona!

Łukasz Wejman

Łukasz Wejman

President / CEO
Specjalista ds Marketingu Internetowego  
Sales Manager w firmie your-led.com           
Miejsce urodzenia: Łódź / Polska                        
 Miejsce zamieszkania: Philadelphia / USA

 

W 2004 r Studiował w Wyższej Szkole Humanistyczno - Ekonomicznej w Łodzi, kierunek Zarzadzanie i Marketing specjalizacja: Zarzadzanie Firmą. Jeszcze w szkole średniej w listopadzie 2003 roku otwiera swoją pierwsza działalność gospodarczą, trzy lata później posiada już swoją własną sieć sklepów w Łodzi pod nazwą ,,ciastka, ciasteczka, cukierki''. W 2007 roku otwiera swój zakład produkcyjny  oraz tworzy  markę własną produktów.
W  styczniu 2011 roku po wprowadzeniu przez rząd Polski niekorzystnej stawki Vat (z 7% na 23%) na produkty ciastkarskie oraz wzrost ceny surowca o ponad 100% postanawia zawiesić działalność gospodarczą i we wrześniu tego samego roku decyduje sie na przylot do Stanów Zjednoczonych. W 2013 roku otwiera spółke Polish American Consulting Business Center (PACBC) której jest pomyslodowcą i pełni w niej funkcje Prezydenta / CEO.

Dariusz Raczek

Dariusz Raczek

Vice President / Chief Operations Officer
Dyrektor ds. marketingu w firmie Led System Group
Redaktor Naczelny Zwoju Jeremiasza
Specjalista ds doradztwa solarnego
Miejsce urodzenia: Myszków / Polska
Miejsce zamieszkania: Miami / USA

Absolwent Wydziału Filozofii i Teologii na Wyższych Uczelniach Teologicznych w Krakowie, Warszawie oraz Pensylwanii, USA. W roku 2000 wysłany na studia doktoranckie z historii Kościoła do USA. Przed wyjazdem do USA, podczas przerwy dziekańskiej, zetknął się ze sprzedażą bezpośrednią w kanadyjskiej firmie D.S.Max. Najlepszy sprzedawca w Polsce w roku 1998.

Ponad 10 lat praktyki i doświadczenia  w USA w pracy w firmach energetycznych i solarnych zarówno w sprzedaży bezpośredniej, jak i na stanowisku biurowym w dużych korporacjach (Florida Power & Light, Viridian, North America Power). Zainteresowania: mówca motywacyjny wskazujący drogę do sukcesu osobowego oraz finansowego w oparciu o zasady biblijne. Miłośnik i propagator historii i kultury.

Andrew Buczak

Andrew Buczak

Chief Financial Officer
- Spiker publiczny i motywacyjny
- Broker ubezpieczeniowy w stanie Illinois i New York
- Doradctwo finansowe / strategia biznesu.
- Miejsce zamieszkania: New York / USA

Magister Inzynier Mechanik. Politechnika Opolska. Licencjat: biznes, marketing, sprzedaz nieruchomosci komercyjnych i prywatnych. Broker ubezpieczeniowy. Makler Gieldy Walutowej Forex. Wspoltworca patentu dla Huty Malapanew Ozimek. Matematyczne techniczne i fundamentalne analizy rynków kapitalowych. Oprogramowania systemow handlu na rynku gieldach finansowych. Wysoko zaanwansowane technologie marketingu i sprzedazy. Inzynieria finanowania projektow inwestycyjnych i humanitarnych. Platforma wspolpracy miedzynarodowej na Facebook: HUSARIA – Polonia na Swiecie. 

Mateusz Witek

Mateusz Witek

Vice President Human Resources
Specjalista ds. sprzedaży bezpośredniej
Specjalista ds. Telemarketingu
Miejsce urodzenia: Katowice / Polska
Miejsce zamieszkania: Miami / USA

Absolwent National Louis University, Chicago, USA Wyższa Szkoła Biznesu, Nowy Sącz, Polska  Wiele lat na stanowiskach menadżerskich, trenerskich i handlowych w znanych korporacjach: Netia SA, Telekomunikacja Polska, Deutsche Bank oraz Citi Bank.  W 2008 roku wraz ze wspólnikiem stworzył od podstaw firmę zewnętrzną Telefonii Dialog - Top Class. Firma swoim zasięgiem objęła 6 biur w miastach południowej Polski, zatrudniając 60 pracowników. Wielokrotnie nagradzany za sukcesy na kanwie menadżerskiej i handlowej. Poza biznesem sportowiec i historyk, pisze artykuły dotyczące historii Polski.

Grzegorz Noga

Grzegorz Noga

Specjalista ds. przedłużania Viz do USA / zmiany statusu
Profesional Tax Preparer / Notariusz
Właściciel agencji wielobranżowej w Filadelfi
Miejsce urodzenia: Opole / Polska
Miejsce zamieszkania: Lawrencevile / New Jersey / USA

Wieloletnie doświadczenie w następujących obszarach: Rozliczenia Podatkowe (osoby prywatne, biznesy), Sponsorowanie Rodzinne (małżeństwo, rodzeństwo, rodzicielstwo,) Wizy Turystyczne (przedłużanie, zmiana statusu), Wizy Studenckie (znalezienie szkoły, zmiana statusu), Wizy Narzeczeńskie Naturalizacja / Obywatelstwo

Monika Kraśnicka

Monika Kraśnicka

Specjalista ds Viz do USA oraz programu Work and Travel
Miejsce urodzenia: Łódź / Polska
Miejsce zamieszkania: Łódź / Polska

Wykreowała znaną w Polsce markę dedykowaną wyjazdom do USA. Z tego okresu znają ją przede wszystkim studenci wyjeżdżający do Stanów na wizach J-1, osoby ubiegające się o wizy turystyczne, a także uczestnicy oraz zwycięzcy kilku edycji loterii wizowej DV-2002  -  DV-2006. Jej misją jest wspieranie i stymulowanie rozwoju osobistego przede wszystkim poprzez oferowanie jak najszerszych możliwości wyjazdów zagranicznych na programy wymiany międzynarodowej, praktyki, staże, kursy językowe.

Andrew Weintz

Specjalista ds Rejestracji Aut
President Compas.us LLC z siedziba na Floridzie
Właściciel biura notarialnego z sidziba w Pensylvanni
Miejsce urodzenia: Warszawa
Miejsce zamieszkania: Tampa / Floryda / USA

Pochodzi z Warszawy. Studia na warszawskiej Akademi Sztuk Pieknych, wydział grafiki. Od ponad 20stu lat w USA zajmuje się: reklamą w polonijnych mediach

Polish American Consulting Business Center - Wizy i biznes w USA

PACBC LLC
16192 Coastal Highway 
Lewes, Delaware 19958 
USA

biuro@pacbc.com

Biuro
Polska 
+48 22 247 81 65
USA +1 917 341 20 34

pn-pt
9:00 - 17:00 czasu polskiego
8:00 - 11:00 czasu
New York