Firma Polish American Consulting Business Center poszukuje współpracowników!

Polish American Consulting Business Center jest wiodącą w USA i Polsce firmą konsultingowo-usługową, zajmującą się organizowaniem przelotu, pobytem oraz prowadzeniem biznesu w Stanach Zjednoczonych. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i doradzać Klientom, jak prowadzić biznes w USA, zdobyć wizę czy nabyć nieruchomość – zapoznaj się z poniższą ofertą!

Miejsce pracy:
praca w domu, part-time

Obowiązki:
udzielanie informacji Klientom i pomoc w rozwiązywaniu problemów
budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
Tax ID
język angielski co najmniej na poziomie dobrym
podstawowa znajomość obsługi komputera
dostęp do Internetu
mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta
zaangażowanie, wytrwałość, sumienność, nastawienie na współpracę

Oferujemy:
elastyczny czas pracy
zarobki dostosowane do umiejętności i charakteru wykonywanej pracy
doświadczenie w renomowanej firmie

Zainteresowany?

Jeżeli spełniasz wszystkie nasze oczekiwania i chcesz podjąć z nami współpracę, wyślij nam swoje CV na adres email: biuro@pacbc.com, w tytule wpisując „Praca w PACBC”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.