All in One

All in One

Jeśli posiadasz dom, kamienicę, mieszkanie, grunt lub lokal użytkowy w Polsce, który chcesz sprzedać, to mamy dla Ciebie usługę, dzięki której na pewno Ci się to uda!
W ramach usługi All in One proponujemy umieszczenie Państwa ogłoszenia na prawie 80 najlepszych portalach internetowych prezentujących oferty nieruchomości.
 
Z pewnością niejeden raz dodawałeś ogłoszenie na portalach internetowych. Sam wiesz, ile czasu zajmuje rejestracja, aktywacja, logowanie na każdym z nich, dodawanie opisu, dodawanie zdjęć, proces płatności. I tak dalej, i tak dalej… Koniec z takim marnotrawstwem czasu, energii i pieniędzy! Za pośrednictwem naszego serwisu możesz szybko umieścić ogłoszenie na kilkudziesięciu portalach jednocześnie. Dodanie ogłoszenia zajmuje kilka minut! Tyle wystarczy, żeby skutecznie zareklamować swoją ofertę na wszystkich liczących się portalach branżowych w Polsce.
 
Państwa ogłoszenie, po wypełnieniu krótkiego formularza i opłaceniu rachunku, wysyłane jest przez nas na wszystkie portale zgodne z listą na dole strony. To my zajmujemy się tym, żeby Państwa oferta była widoczna na kilkudziesięciu innych portalach. Ogłoszenie wysyłane jest z profesjonalnego programu do zarządzania ofertami nieruchomości. Jednorazowo może być wysłane nawet kilkaset ofert! Nie pośredniczymy w transakcji jako agencja nieruchomości lub komis (oferty pokazują się w dziale komisów lub biur nieruchomości), nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat ,prowizji itp., nie uczestniczymy w transakcji. Nasza usługa polega wyłącznie na umieszczeniu Twojej oferty na portalach. Jeśli zaś z jakiegoś powodu ogłoszenie nie ukaże się na jednym z portali, wówczas gwarantujemy zwrot proporcjonalnej kwoty lub przedłużamy okres prezentowania oferty na innych portalach.

CENA

OKRES EMISJI OGŁOSZENIA

39$

10 dni na wszystkich portalach

zalecane przy pilnej transkacji i przy bardzo dobrej cenie nieruchomości

79$

45 dni na wszystkich portalach

najbardziej opłacalne ze względu na długi czas prezentacji nieruchomości

129$

90 dni na wszystkich portalach

najdłuższy okres prezentacji oferty, najniższa stawka za 1 dzień emisji

(krok 1 z 2)

Transakcja
Nieruchomość
Województwo
Powiat
Gmina
Miejscowość
Dzielnica
Ulica
Stan prawny
Powierzchnia użytkowa
Ilość pokoi
Piętro
Ilość pięter w budynku
Typ budynku
Cena w złotych
Zdjęcia
Adres e-mail
Telefon
Czas emisji
Dodatkowe informacje
Oświadczenie
(krok 1 z 2)Polish American Consulting Business Center - Wizy i biznes w USA

PACBC LLC
16192 Coastal Highway 
Lewes, Delaware 19958 
USA

biuro@pacbc.com

Biuro
Polska 
+48 22 247 81 65
USA +1 917 341 20 34

pn-pt
9:00 - 17:00 czasu polskiego
8:00 - 11:00 czasu
New York