Lycamobile - Polski numer

Lycamobile - Polski numer

Polish American Consulting Business Center jako Autoryzowany Dealer produktów Firmy Lycamobile na terenie Stanów Zjednoczonych, największego operatora na świecie tanich połączeń międzynarodowych, ma do zaoferowania jedyną ofertę na rynku skierowaną do Polonii amerykańskiej bądź dla Polskich klientów, wybierających się do USA. Łącząc usługę ,,Polskiego Numeru w USA ''oraz ofertę firmy Lycamobile stworzyliśmy produkt, dzięki któremu możesz dzwonić do POLSKI na telefony stacjonarne i komórkowe w najniższej możliwej cenie w ramach abonamentu. Ponadto osoby z Polski mogą rozmawiać z Tobą do woli, nie martwiąc się o wysokie rachunki!
Najnowszą ofertę firmy Lycamobile znajdziesz na stronie: http://www.lycamobile.us/en/

Dla osób z Polski, wybierających się w niedługim czasie na teren USA, przygotowaliśmy dwa pakiety kart prepaidowych (w cenie 39$/120 zł lub 49$/150 zł w zależności od wybranego planu), które wyślemy w dowolne miejsce w Polsce tak, aby klient od razu po przylocie do USA już na lotnisku mógł włożyć kartę sim firmy Lycamobile do swojego telefonu i bez ograniczeń dzwonić „po Stanach” bądź rozmawiać „z Polską” w ramach minut wybranego przez siebie abonamentu.

  • Nielimitowane rozmowy w USA
  • Nielimitowane rozmowy z Polska na telefony komórkowe i stacjonarne
  • Nielimitowany Internet

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie kontakt z rodziną i znajomymi, którzy są w Polsce. Niestety, koszty połączeń powodują, że nie zawsze możesz podzielić się wszystkim tym, czym byś chciał. Wiemy, że nie zawsze jesteś przy komputerze, aby porozmawiać z najbliższymi. Dlatego oddajemy Ci usługę, dzięki której będziesz zawsze dostępny dla swoich najbliższych pod Twoim, polskim numerem telefonu. Wystarczy, że poświęcisz 3 minuty na aktywację usługi, a po 24 godzinach przekażesz wszystkim swoim znajomym Twój polski numer telefonu. Teraz wszyscy dzwoniący do Ciebie będą płacili jak za połączenie krajowe, a Ty będzie odbierał połączenia za oceanem bezpłatnie. Ciesz się naszą nową usługą i rozmawiaj do woli, a dzięki Twojemu polskiemu numerowi poczuj się tak, jakbyś był w Polsce.

Usługa polega na przekierowaniu połączenia z polskiego numeru na Twój numer w Kanadzie lub USA. Dzięki temu rozmowy z Twojego numeru polskiego będziesz odbierał w Ameryce, a osoba dzwoniąca do Ciebie będzie płaciła jak za połączenie z numerami stacjonarnymi. Dzięki wielu promocjom krajowych operatorów możecie rozmawiać godzinami bez obaw o wysokie rachunki.

Wpisz w formularzu swój amerykański lub kanadyjski numer telefonu oraz wybierz strefę numeracyjną (polski numer kierunkowy, jaki chcesz otrzymać).
Wpisz adres e-mail, pod którym będziemy się z Tobą kontaktować.
Wciśnij przycisk "Upoważniam i wyrażam zgodę".
W ciągu 24 godzin wyślemy Ci Twój polski numer.
Po otrzymaniu numeru otrzymasz Formularz do zapłaty

(krok 1 z 2)

Twoje imię i nazwisko
Twój amerykański numer
Kierunkowy
Twój e-mail
oświadczenie
(krok 1 z 2)Polish American Consulting Business Center - Wizy i biznes w USA

PACBC LLC
16192 Coastal Highway 
Lewes, Delaware 19958 
USA

biuro@pacbc.com

Biuro
Polska 
+48 22 247 81 65
USA +1 917 341 20 34

pn-pt
9:00 - 17:00 czasu polskiego
8:00 - 11:00 czasu
New York