Niekończąca się praca, kredyt na trzydzieści lat, ciągły niedostatek, wakacje raz w roku oraz marna emerytura. To życie człowieka, który podąża za stadem. Większość ludzi zamienia czas na pieniądze. W efekcie nie mają ani jednego ani drugiego.

Niekończąca się praca, kredyt na trzydzieści lat, ciągły niedostatek, wakacje raz w roku oraz marna emerytura. To życie człowieka, który podąża za stadem. Większość ludzi zamienia czas na pieniądze. W efekcie nie mają ani jednego ani drugiego.

Dzieje się tak ponieważ ich dochód jest uzależniony od czasu jaki poświęcają, aby go wygenerować.

Pracujesz zarabiasz. Nie pracujesz, nie zarabiasz. Człowiek działający w ten sposób jest jak chomik w kołowrotku. Bezustannie w biegu.

Zamiast powielać ten niekorzystny schemat możesz zbudować system, który zapewni Ci stały dopływ środków i pozwoli żyć jak chcesz, gdzie chcesz i z kim chcesz. Wbrew temu co niejednokrotnie słyszałeś jest to możliwe.
Nie chodzi o to, żeby nie pracować wcale tylko o to by angażować się w przedsięwzięcia, które z raz wykonanej pracy dają dochód przez długi czas.
Systematyczne działanie w tym kierunku pozwoli Ci stworzyć przepływ pieniężny zapewniający godne życie. W konsekwencji będziesz mógł cieszyć się wolnością i niezależnością, a to właśnie jest ostateczny cel, o to gramy.
Jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobić czytaj dalej. Jeśli wystarczy Ci przeciętność możesz śmiało zamknąć stronę.

 

DZIŚ MOŻESZ ZARABIAĆ INACZEJ NIŻ 50 LAT TEMU

Świat stoi w obliczu zmian. Stary porządek rzeczy przechodzi do historii. Widać to na każdej płaszczyźnie. Możesz skorzystać z dobrodziejstw technologii lub pozostać w epoce kamienia łupanego.

W starym świecie do przekazywania wiadomości wysyłalismy listy . W nowym świecie uzywa sie e maila bądź nowszych komunikatorów. Stare metody zarabiania były dobre kiedyś. Dziś lepiej sprawdzą się metody nowe.
Internet umożliwia pozyskiwanie informacji i błyskawiczną komunikację. Masz dostęp do wiedzy i dorobku całego naszego gatunku. Wytworzył się pewien rodzaj świadomości zbiorowej, z której możesz korzystać … siedząc w domu.
Powstaje coraz więcej nowoczesnych narzędzi opartych o globalną sieć. Narzędzia te pozwalają na zwielokrotnienie i automatyzację dochodów. Wszystko to jest dostępne dla zwykłych ludzi i może przynosić im profity.
My wybraliśmy, programy rekomendacyjne i kryptowaluty. Obszary te dają możliwość nieograniczonych zarobków i można je rozwijać przez internet.

  • Dźwignia

Dźwignia pieniędzy, dźwignia w postaci zaangażowania innych ludzi oraz dźwignia czasu. Wykorzystanie tych elementów umożliwia osiąganie nielimitowanych dochodów.

Praca na etacie nie pozwala wykorzystywać dźwigni. Zarobisz dokładnie tyle ile sam wypracujesz poświęcając na to określoną ilość godzin.

  • Przedsiębiorczość

Wchodząc do tego świata stajesz się przedsiębiorcą. Przedsiębiorczość jest powiązana z ryzykiem oraz koniecznością zaangażowania. Na etacie dostawałeś pieniądze za wykonywanie prostych obowiązków – to wystarczało.
Budowanie własnej niezależności wymaga zaangażowania. Tutaj nic się nie wydarzy jeśli dasz z siebie tylko minimum. We wszystkie działania trzeba wkładać serce i rozum.
Ster jest w Twoich rękach. Bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje decyzje. Nie ma miejsca na postawę roszczeniową i obwinianie innych za niepowodzenia.
Największym plusem jest fakt, że profit który wygenerujesz wpadnie w całości prosto do Twojej kieszeni. Nie będziesz musiał dzielić się z szefem.

  • Opinia innych i hejt

W swoim otoczeniu znajdziesz całą masę ekspertów, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Tacy ludzie mogą być też w gronie Twoich znajomych. Będą udzielać Ci rad oczywiście dla Twojego dobra.
Kreują się na bezinteresownych obrońców, którzy chcą Cię uchronić przed niebezpieczeństwami tego świata mówiąc:
Nie rób tego bo to ryzykowne. Nie rób tego bo i tak się nie uda. Nie rób tego bo stracisz pieniądze. Nie rób tego bo zostaniesz oszukany. Nie rób tego bo większość tak nie robi. Nie rób tego bo to nie dla Ciebie … i tak w kółko.

 

Ludzie tego pokroju sami nie mają odwagi, aby dokonać pozytywnych zmian w życiu. To tchórze. Jeśli ktoś się ośmieli sięgnąć po więcej od razu staje się solą w ich oku.

Jeśli masz odrobinę lepiej niż szara masa lub chociażby aspirujesz do tego, przyciągniesz mnóstwo nieudaczników, którzy za wszelką cenę będą chcieli ściągnąć Cię do własnego poziomu. Z powrotem w bagno beznadziei w której sami tkwią po uszy.

Ich opinia jest bez znaczenia. W żaden sposób nie wpływa na Twoje życie. To tylko puste gadanie. Nie przejmuj się tym zbytnio bo
WILKI NIE PRZEJMUJA SIE TYM CO O NICH SĄDZĄ BARANY


Jeżeli więc myślisz na poważnie o zwiekszeniu swoich miesięcznych zarobków  oraz o niezależności Finansowej przejdz do następnej zakladki

Polish American Consulting Business Center - Wizy i biznes w USA

PACBC LLC
16192 Coastal Highway 
Lewes, Delaware 19958 
USA

biuro@pacbc.com

Biuro
Polska 
+48 22 247 81 65
USA +1 917 341 20 34

pn-pt
9:00 - 17:00 czasu polskiego
8:00 - 11:00 czasu
New York